Invertar i lokalit 8 muaj i perdorur

Shitet nga: Naser 22 Maj 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kan mbetur per tu shitur vetem mikseri i brumit dhe Doneri , qmimi me marveshje gjendet ne Mitrovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim