5 tavolina 14 shankerica

Shitet nga: fehmi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes ose ndrroj 5 tavoline me 14 shankerica te drurit me nje qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim