8 komplete tavolina me karriga Bambus

Shitet nga: Artan 10 Tet 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 8 komplete tavolina me karriga Bambus
Gjendemi ne Lagjen e Spitalit Mati1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim