8 sete tavolinav

Shitet nga: driton 27 Tet 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHes tavolinat me karrika na gjendje shum te mir jon 8 sete + 1 shankeric te gjitha ne ket qmim qmimi i pa diksutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim