APARAT AKULLOREJE ME BUTONA

Shitet nga: APARAT AKULLORE 16 Shk 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin te markes italiane, eshte me 3 buton (shume i rralle si model) me dy depozita materiali akulloreje e cila mundeson pergatitjen e dy ngjyrave njekohesisht. Aparati eshte trefazor, i fuqishem dhe mjaft praktik per tu perdorur. Eshte me goma per tu levizur. Aparati eshte komplet inoksi. Shitet me kyt cmim per arsye familiare. Aparati eshte ne LEZHE Shqiperi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim