Anije per restorant

Shitet nga: Xeni 06 Sht 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Anije sherben per restorane te cilat dojn qe ta reklamojn peshkun dhe ta mbajn te fresket. Mund te na kontaktoni ne viber ose ne tel. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim