Aparat dhe vitrin ftohje per qebabtore

Shitet nga: pajtim 23 Shk 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Jan ne gjendje te regullt jan te rujtne frizi esht i pshtjellt me rosfaj esht e prodhume gastivar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim