Aparat e kafes

Shitet nga: Lulzim 12 Mar 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin e kafes ni grupsh me dy dozera , aparati esht shum pak i perdorur , shumë ne gjendje te rregullt.
Pres bleres serioz
Qmimi me marrveshje
Kontaktoni ne numrin 045-866-966
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim