Aparat i Kafesë

Shitet nga: asdasd asdasda 27 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati i kafesë, firma SIEMENS shume e ruajtur dhe ne gjendje shume te mire.

Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim