Aparat i kafes Leon

Shitet nga: Ardijan 16 Sht 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati i kafes me gjithe mulli. Ne gjendje perfekte. Aparati eshte i firmes Leon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim