Aparat i kafes SAN REMO

Shitet nga: veton 09 Qer 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparat I kafes me firmen san remo nga italia I pa perdorun ne paketim qmimet jan

VETEM APARAT : 1200€ zbritje

SASI E LIMITUAR QMIMI SHUM I VOLITSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim