Aparat per Kafe dhe mullini

Shitet nga: Josefi 20 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

770 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet Aparat i Kafes dhe me mullinin ne gjendje shum te mire pune. markes GAGGIA
shitet 770euro komplet jan ne fotos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim