Aparat per caffe

Shitet nga: Agoni 20 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet aparati per caffe shum pak i perdorur i ardhur nga gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim