Aparat per kafe urgjent

Shitet nga: Lulzim 27 Shk 07:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
ne gjendje shume tmir pak i perdorun i ardhur nga zvicrra me mulli tvetin munesh mi qit 2 kafe ose nja sipas deshir+e shes no luster me fladitse
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim