Aparat per kafe

Shitet nga: Berat 16 Dhj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Aparati eshte i servisuar ne gjendje te rrwgullt funksionon edhe me plin per me shume info tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim