Aparat te kafes ,mullinj te kafe,frigorifer,ftohsa

Shitet nga: Mentor 19 Maj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes dy aparata te kafes ,nje eshte i ri i pa perdorur dhe eshte gjysemautomatik, kurse tjetri eshte shume pak i perdorur dhe edhte automatik dhe digital ( tregon numrin e kafeve qe jan shit) +dy mullinje te ri, qmimi 750€ me mulli(automatiku), 600€ pa mulli. dhe. 690€ bashk me mulli gjysemautomatiku, 550€ pa mulli.. Tre frigorifera masat : 1m i gjat me 0.60m i gjer.(qmlmi 150 € per cop ,hargjojn shume pak rrym, te ti kushtojn 400€ per cop). Dy ftohsa te birres krigell me tri dalje (qeshme) secili .(qmimi nje 450€ dhe tjetri 400€). Nje maqin per larjen e eneve profesional dhe shume pak e perdorur (i pastron dhe i ter enet per 2.5 minuta), (qmimi 750€ , e re kushto 1900€)te gjitha jane te ardhura nga spanja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim