Aparata te kafes+frigorifera+ftohsa birre+ormana

Shitet nga: Mentor 06 Pri 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes:

Maqina profesionale per larjen e eneve,shume pak e perdorur, kohezgjatja e larjes eshte 2,5 minuta, marka FAGOR.Çmimi 950€ e re kushton 1900€

Aparata te kafes nje automatik e digital dhe tregon se sa kafe jan qit, kurse tjetri gjysemautomatik i pa perdorur dhe 2 mullinj. çmimi eshte : digital eshte 950€, kurse gjysemautomatik eshte 850€.

Ormana rostfrai (inox) masa 1m i gjere me 0.80cm i lart , nan 2 copa. Çmimi 150€ per cop, i ri ka kushtuar 280€ copa.

Ftohesa te birres krigell, ( jane 2 copa), jane te reja, secila i ka nga 3 dalje( çeshme). çmimi sipas marrveshjes.

Frigorifera per ftofjen e pijeve me masa 1.00m i gjat me 0.60m i thell 0.85cm i nalt.(3 copa), Çmimi i tyre real eshte 400€ per cop , une i shes per 150€ per cop.

Nese doni dotografi per tierat gjera ua dergoi me VIBER.
Te gjitha jan te ardhura nga spanja.
Cmimi sipas marrveshjes dhe bejm ndrrime me material ndertimor apo kerr..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim