Aparata te kafes

Shitet nga: Kasumi 28 Shk 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kemi aparata te kafes te gjitha llojeve,
Aparatat nuk jon te ri dhe te pa servisuar mirepo kan qene n pun.

per me shum info : 044 198 111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim