Aparati i hotdogit

Shitet nga: Selatin 20 Mar 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet aparati i hotdogut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim