Aparati per Kafe + Mulliri i kafes

Shitet nga: Petrit 09 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes Aparatin e kafe bashk me mulli ne gjendje te rregullt aparati posedon 3 desra per 5 kafe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim