Aparati per nescaffe dhe kafe me qokollad

Shitet nga: Pune 25 Pri 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes aparatin per nescaffe dhe kafe me qokollad. Aparati eshte i ardhur nga jashte dhe eshte po thuajse i ri dhe shume i ruajtur. I pershtatshem sikur per kafiteri ashtu edhe per shtepi.
Lajmrohuni ne: 044 295 402 ose 049 295 402
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim