BAMBUS TAVOLINAT

Shitet nga: Artan 26 Tet 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten 8 komplete tavolina me karriga Bambus
Gjendemi ne Lagjen Mati1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim