Bilardo

Shitet nga: Samir 29 Dhj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Kerkoj bilardo me qera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim