Biznes

Shitet nga: Food 17 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet biznesi ose invertari komplet per qebaptore fast food kafeteri etj Posedon tavolina punes 4 cops vitrin frigorifer 2copa kariga tavolina frites furr toster e shum Tjera per me shum na kontaktoni 044278115 049683401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim