Biznesi

Shitet nga: N'Pike 09 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Cmimi 2 500 Euro , me gjithe inventar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim