Coin acceptor COINCO GUARDIAN 6000 XL + M

Shitet nga: IRGEN 30 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHES COIN ACCEPTOR KTHEN KUSUR
COINCO GUARDIAN 6000 XL + M
JANE TE REJA .. PA PERDORUR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim