Dritare plastik per lokale

Shitet nga: hivzi 02 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
dritare plastike per lokale 3 pjes 120×2,70#1 pjes 3,45×2,70,#1,47×2,70#1,90×2,70#dera e hyrjes2,50×3,25, jan edhe 2 dritare n form rrethore te gjitha shum te rujtuna pa defekte qmimi i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim