Dyer per lokale

Shitet nga: sheti 20 Mar 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes dyer per lokale qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim