FURRA E PICAVE

Shitet nga: Kushtrim 25 Pri 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

530 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra e picave ..
Furra eshte ne gjendje te rregullt,punon shume mire,eshte me rryme ka termostatin qe nuk shpenzon shume rryme...Furra eshte e izoluar mire
Pres bleres serioz..Cmimi 600 €
Kam edhe kacin e picave shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim