FURRA MIKSERA PAISJE PER ROSTERANTA DHE HOTELERI

Shitet nga: Gastro24 16 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shesim furra per pizzeri , miksera te brumit, maqina te akullit, shporet me plin te ndryshem, skara te ndryshme me pli dhe rrym,kemi edhe shum paisje te tjera qe nuk gjinden ne foto shesim gjith paisjet e hoteleris paisjet jon profisonale.te inportuar nga italia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim