FURRA SKARA FRITEZA MIKSERA SHPORETA TOSTER

Shitet nga: Nexhat 26 Sht 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER HOTELERI DHE RESTORANTE ,kemi shume artiku qe nuk jane ne foto,

SKARA 50CM
SKARA 70CM
SKARA NJE METERSHE
FRITEZA ME RRYME
FRITEZA ME GAS
TOSTER ME RRYME
TOSTER ME GAS
FURRA PER PICA 4 PICA
FURRA PER PICA 6 PICA
FURRA PER PICA 8 PICA
FURRA PER PICA 12 PICA
RESHOV ME GAS PROFESIONAL
FRITEZA 3 LIT
FRITEZA 5 LIT
FRITEZA 10 LIT
FRITEZA 15 LIT

PRANOJME EDHE POROSI

TEL 044 205 539Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim