Fastfood

Shitet nga: Did Mehmeti 28 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes mbajtese dhe nxemse per ushqim te shpejt, nxemesja ne gjendje te rregullt pune dhe vetem 8 muaj e perdorun. PROFESIONALE per fastfood
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim