Frigo per qebaptore

Shitet nga: Hamit 16 Nën 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigo-vitrin me ftofje lart dhe posht per lokale si qebaptore, market, etj

Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim