Frigorifer

Shitet nga: Frigorifer 28 Gsh 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim