Frigorifer me xhom per lokal

Shitet nga: Arti 14 Jan 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frigoriferin shum te rujten ngjendje perfekte
Viber +37745670669
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim