Frigorifer per hoteleri

Shitet nga: Did Mehmeti 28 Mar 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frigorifer industrial firma N'Dustrio prodhim italian, gjendja perfekte dhe vetem 9 muaj pune.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim