Frigorifer per pije

Shitet nga: frigo 29 Mar 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frigoriferin per pije ne gjendje te rregullt pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim