Frigorifer

Shitet nga: Riton 12 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frigoriferin shume i rujtun ne gjendje t rregullt i ardhur nga Austria i perdorur vetem 2 jave . Permasat : Gjerësia 95 cm
: Gjatesia 62 cm
: Lartesia 83 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim