Frigorifer

Shitet nga: Did Mehmeti 28 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes frigorifer industrial pune per pica.Ne gjendje perfekte dhe vetem 8 muaj i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim