Fritez

Shitet nga: Did Mehmeti 28 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes fritez industriale ne gjendje te rregullt pune.
Cmimi i negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim