Friteze cileore

Shitet nga: lavdim 04 Tet 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes Friteze cileore per restaurante etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim