Friz per embelsira prodhim italian

Shitet nga: Dardan 08 Pri 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Friz per pasticeri per embelsira esht ne gjendje të rregullt esht prodhim italian nuk i than tortet esht shum i mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim