Friz per qebaptore

Shitet nga: Shtime 14 Shk 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Esht i rujtun shum pak i perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim