Friza frigorifera

Shitet nga: Inventar 09 Pri 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shiten frizat per pije per embeltore edhe 1 maqin per pjeken e pulave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim