Friza

Shitet nga: driton 30 Sht 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
siq po shihen nfoto 2 friza me qmim 120 euro dyjat bashk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim