Frizi per brum

Shitet nga: Dardan 22 Mar 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frizi per brum t picave
Ose per furaxhi
Esht prodhim i jashtit esht ne gjendje të regullt.edhe ni furr per pjekjen e farave munet me u bo edhe per pjekje te burekut ose picave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim