Ftohes i lloj lloj pijev 3-Grupshe

Shitet nga: Besnik 17 Pri 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ka 3 grupe ne gjendje shum te mir punon gjithqka perdoret per ftohjen e lloj lloj pijeve
psh:boronic , uje,limonad ,ajron etj ....
per me shum info tel. 044238623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim