Furrë për pasticeri elektrike prodhim gjermman

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Happy 31 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furra ëdhtë në gjendje të rregullt , prodhim gjerman viti 2004
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim