Furrë per pjekje

Shitet nga: Furrë per pjekje 29 Mar 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furrë per pjekje të farave bon edhe per burek ose pica.esht prodhim i gostivarit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim