Furra per restaurant

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DPH HAPPY 12 Mar 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet furra per restaurant
Furra eshte ne gjendje te rregullt e ardhur nga gjermania per te interesuarit nr tel i cekur me lart ose ne lokalin e restaurant happy mati 1 rr muharrem fejza prishtin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim